MQ11K00L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
MP,%20MQ_Series.pdf
Виробник: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group)
Description: MQ11K00L 0.05% REELED
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.05%
Package / Case: 1812 (4532 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±5ppm/°C
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Resistance: 11 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MQ11K00L 0.05% REELED, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.05%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±5ppm/°C, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Resistance: 11 kOhms.