MQCS100-12S
MQCS100-12S ARCH Electronics Corp
MQCS100
Виробник: ARCH Electronics Corp
Description: AC/DC CONVERTER 12V
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Retail Package
Package / Case: 7-DIP Module
Size / Dimension: 3.30" L x 2.30" W x 1.38" H (83.9mm x 58.5mm x 35.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Applications: Medical
Approval Agency: CE, EN, IEC, UL
Current - Output (Max): 8.333A
Voltage - Output 1: 12V
Standard Number: 60601-1
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Retail Package, Package / Case: 7-DIP Module, Size / Dimension: 3.30" L x 2.30" W x 1.38" H (83.9mm x 58.5mm x 35.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Applications: Medical, Approval Agency: CE, EN, IEC, UL, Current - Output (Max): 8.333A, Voltage - Output 1: 12V, Standard Number: 60601-1.