MR041A102FAA
MR041A102FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR041A102FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A102FAA MR041A102FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 1% Radial