MR041A122JAA
MR041A122JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR041A122JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A122JAA MR041A122JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1200pF 5% Radial