MR041A182KAA
MR041A182KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1800pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR041A182KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A182KAA MR041A182KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1800pF 10% Radial