MR041A270GAA
MR041A270GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 27 pF C0G (NP0) 2 % 2.54 mm.
Інші пропозиції MR041A270GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A270GAA MR041A270GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 27pF 2% Radial
товару немає в наявності
MR041A270GAA MR041A270GAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 27 pF C0G (NP0) 2 % 2.54 mm