MR041A2R0DAA
MR041A2R0DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2PF 100V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2pF Radial.
Інші пропозиції MR041A2R0DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A2R0DAA MR041A2R0DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2pF Radial