MR041A332KAA
MR041A332KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3300PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 10 % 2.54 mm.
Інші пропозиції MR041A332KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A332KAA MR041A332KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF 10% Radial
товару немає в наявності
MR041A332KAA MR041A332KAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3300pF C0G(NP0) 10 % 2.54 mm