MR041A3R3CAA
MR041A3R3CAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 3.3PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3.3pF Radial.
Інші пропозиції MR041A3R3CAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A3R3CAA MR041A3R3CAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3.3pF Radial