MR041A470JAA
MR041A470JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 47pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR041A470JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A470JAA MR041A470JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 47pF 5% Radial