MR041A470KAA
MR041A470KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 47pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR041A470KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A470KAA MR041A470KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 47pF 10% Radial