MR041A471JAA
MR041A471JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR041A471JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A471JAA MR041A471JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470pF 5% Radial