MR041A4R7DAATR1
MR041A4R7DAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4.7pF Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A4R7DAATR1 MR041A4R7DAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4.7pF Radial