MR041A560GAA
MR041A560GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 56PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 56pF Radial.
Інші пропозиції MR041A560GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A560GAA MR041A560GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 56pF Radial