MR041A5R6CAA
MR041A5R6CAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5.6PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5.6pF Radial.
Інші пропозиції MR041A5R6CAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A5R6CAA MR041A5R6CAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5.6pF Radial