MR041A680KAA
MR041A680KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 68PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 68pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR041A680KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A680KAA MR041A680KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 68pF 10% Radial