MR041A6R8DAA
MR041A6R8DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 100V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6.8pF Radial.
Інші пропозиції MR041A6R8DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041A6R8DAA MR041A6R8DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 6.8pF Radial