MR041C102KAA
MR041C102KAA KYOCERA AVX
MR_Series-3165307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10 % 2.54 mm
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR041C102KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C102KAA MR041C102KAA Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
MR041C102KAA MR041C102KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10% Radial