MR041C102KAATR1
MR041C102KAATR1 AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C102KAATR1 MR041C102KAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10% X7R