Продукція > AVX > MR041C103KAT
MR041C103KAT
MR041C103KAT AVX
MR-Series-777084.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10% X7R Radial
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR041C103KAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C103KAT MR041C103KAT Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL