MR041C222JAA
MR041C222JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR041C222JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C222JAA MR041C222JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 5% Radial