MR041C222KAA
MR041C222KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% X7R Radial.
Інші пропозиції MR041C222KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C222KAA MR041C222KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10% X7R Radial