MR041C331JAA
MR041C331JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR041C331JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C331JAA MR041C331JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF 5% Radial