MR041C471KAA
MR041C471KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR041C471KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C471KAA MR041C471KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470pF 10% Radial