MR041C472KAA
MR041C472KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF 10% X7R Radial.
Інші пропозиції MR041C472KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C472KAA MR041C472KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF 10% X7R Radial