MR041C473KAA
MR041C473KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.047uF 10% X7R Radial.
Інші пропозиції MR041C473KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C473KAA MR041C473KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.047uF 10% X7R Radial