MR041C562KAA
MR041C562KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF 10% X7R Radial.
Інші пропозиції MR041C562KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR041C562KAA MR041C562KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF 10% X7R Radial