MR042A200GAA
MR042A200GAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 20PF 200V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 20pF Radial.
Інші пропозиції MR042A200GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042A200GAA MR042A200GAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 20pF Radial