MR042A470KAA
MR042A470KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 47PF 200V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 47pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR042A470KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042A470KAA MR042A470KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 47pF 10% Radial