MR042A820JAA
MR042A820JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 200V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 82pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR042A820JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042A820JAA MR042A820JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 82pF 5% Radial