MR042C101MAA
MR042C101MAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 200V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF 20% X7R Radial.
Інші пропозиції MR042C101MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042C101MAA MR042C101MAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF 20% X7R Radial