MR042C123JAA
MR042C123JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.012UF 200V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.012uF 5% X7R Radial.
Інші пропозиції MR042C123JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042C123JAA MR042C123JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.012uF 5% X7R Radial