MR042C391KAA
MR042C391KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 200V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 390pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR042C391KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR042C391KAA MR042C391KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 390pF 10% Radial