MR045A100KAA
MR045A100KAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10PF 50V NP0 RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V NP0 RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції MR045A100KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A100KAA MR045A100KAA Виробник : KYOCERA AVX MR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 10pF C0G (NP0) 1 0 % 2.54 mm