MR045A101FAA
MR045A101FAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A101FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A101FAA MR045A101FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 1% Radial