MR045A101JAA
MR045A101JAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A101JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A101JAA MR045A101JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 5% Radial