MR045A101KAA
MR045A101KAA KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR045A101KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A101KAA MR045A101KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial