Продукція > KYOCERA AVX > MR045A101KAATR1
MR045A101KAATR1
MR045A101KAATR1 KYOCERA AVX
MR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A101KAATR1 MR045A101KAATR1 Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 100pF 10% Radial