MR045A102GAA
MR045A102GAA KYOCERA AVX
MR_Series-777084.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF C0G (NP0) 2 % 2.54 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук