MR045A120FAA
MR045A120FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 12PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 12pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A120FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A120FAA MR045A120FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 12pF 1% Radial