MR045A150JAA
MR045A150JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 15PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 15pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A150JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A150JAA MR-Series.pdf
на замовлення 1000 шт:
MR045A150JAA MR045A150JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 15pF 5% Radial