Продукція > AVX > MR045A152JAA
MR045A152JAA
MR045A152JAA AVX
MR-Series-777084.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1500pF 5% Radial
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MR045A152JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A152JAA MR045A152JAA Виробник : AVX Corporation MR-Series.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V NP0 RADIAL