MR045A180JAA
MR045A180JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 18PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 18pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A180JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A180JAA MR-Series.pdf
на замовлення 1000 шт:
MR045A180JAA MR045A180JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 18pF 5% Radial