MR045A182FAA
MR045A182FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1800PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1800pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A182FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A182FAA MR045A182FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1800pF 1% Radial