MR045A1R0DAA
MR045A1R0DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1pF Radial.
Інші пропозиції MR045A1R0DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A1R0DAA MR045A1R0DAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1pF Radial