MR045A220JAA
MR045A220JAA KYOCERA AVX
MR_Series-3165307.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 22 pF C0G (NP0) +/-5% 2.54 mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук