MR045A221FAA
MR045A221FAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220pF 1% Radial.
Інші пропозиції MR045A221FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A221FAA MR045A221FAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 220pF 1% Radial