MR045A222KAA
MR045A222KAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 10% Radial.
Інші пропозиції MR045A222KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A222KAA MR045A222KAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 10% Radial