MR045A2R2DAA
MR045A2R2DAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2.2 pF C0G (NP0) 0.5 pF 2.54 mm.
Інші пропозиції MR045A2R2DAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A2R2DAA MR045A2R2DAA Виробник : KYOCERA AVX MR_Series-3165307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2.2 pF C0G (NP0) 0.5 pF 2.54 mm