MR045A330JAA
MR045A330JAA AVX Corporation
MR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 33PF 50V NP0 RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 33pF 5% Radial.
Інші пропозиції MR045A330JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MR045A330JAA MR045A330JAA Виробник : AVX MR-Series-777084.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 33pF 5% Radial